Koszyk  

jest pusty

Jesteśmy na

Nowe produkty

Brak nowych produktów na tą chwilę

Promocje

Aktualnie brak promocji

Stojak pod kierownicę Play-Max

Stojak pod kierownicę Play-Max - to modułowy, składany stojak służący do zamocowania kierownicy i pedałów. Produkt charakteryzuje się stabilnością i szerokim zakresem regulacji.

Więcej szczegółów


259,00 zł brutto

011

1 dostępny

Ostatnia sztuka!

Klienci, którzy kupili ten produkt także kupili...

JAKOŚĆ

Stojak pod kierownicę wykonany jest z wysokiej jakości profili metalowych, malowanych proszkowo, łatwych w konserwacji. Malowanie proszkowe zapewnia trwałość powłoki i jej funkcjonalność. Stojaki skonstruowane są tak, aby były łatwe w obsłudze i zapewniały bezpieczeństwo użytkowania.


REGULACJA

Wielostopniowa regulacja umożliwia grę w dowolnej pozycji. Stojak daje możliwość pełnej regulacji kąta nachylenia pulpitu pod kierownicę. Po skończonej grze w prosty i szybki sposób można złożyć go tak, aby zajmował jak najmniej miejsca. W konstrukcji stojaka zastosowano innowacyjne rozwiązania mocujące pedały - dzięki temu odpowiada on standardom wielu dostępnych na rynku kierownic.


STABILNOŚĆ

Udoskonalone systemy skręcania dają nie tylko możliwość idealnego dopasowania stojaka do pozycji gracza, ale są także gwarancją jego stabilności. Zastosowanie nowych rozwiązań pozwala na wyeliminowanie wszelkich luzów i zapewnienie satysfakcjonującego komfortu gry.


ESTETYKA

Wszystkie elementy są starannie wykończone. W skład zestawu wchodzą eleganckie śruby i mocowania wizualnie zgodne z motoryzacyjnymi trendami. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze stojaki były nie tylko profesjonalnym wyposażeniem graczy, ale także niepowtarzalnymi i oryginalnymi dodatkami wnętrz. Stojaki zapakowane są w estetyczny karton, dodatkowo każdy element zostaje starannie zabezpieczony, tak, aby nie uległ zniszczeniu podczas transportu.

 

KOMPATYBILNOŚĆ

Platforma jest kompatybilna ze wszystkim dostępnymi na rynku kierownicami, wolantami i joystickami.

 

Podana cena nie uwzględnia kierownicy widocznej na zdjęciach