Koszyk  

jest pusty

Jesteśmy na

Nowe produkty

Brak nowych produktów na tą chwilę

Promocje

Aktualnie brak promocji

Play-Max Office Line - biurowy fotel kubełkowy

Biurowy fotel kubełkowy z rozkładanym oparciem o pełnym zakresie regulacji. Wykonany jest z miękkiej skóry ekologicznej imitującej carbon. Profilowane oparcie i ergonomiczny kształt zapewniają  najwyższy komfort siedzenia nawet podczas długotrwałej pracy. Unikalny rajdowy wygląd fotela kubełkowego będzie oryginalnym dodatkiem do nie jednego wnętrza.

Więcej szczegółów


699,00 zł brutto

Stan: Tego produktu brak w magazynie


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

Play-Max Office Line to nowa linia biurowych foteli kubełkowych. Są one wykonane z funkcjonalnego i łatwego w utrzymaniu czystości materiału imitującego carbon. Pełen zakres regulacji oparcia siedziska umożliwia dopasowanie go do indywidualnych potrzeb użytkownika. Dostępny w czterech kolorach: czarnym, czerwonym, białym i żółtym.


RAJDOWY CHARAKTER

Play-Max Office Line to obrotowe fotele kubełkowe. Ich wygląd doskonale oddaje rajdowy charakter, zainspirowany ergonomią i inżynierią motoryzacyjną. Zostały one przeniesione z wnętrza samochodu sportowego do pomieszczenia biurowego, tak aby były odzwierciedleniem pasji i zainteresowań ich użytkowników. Fotele mają doskonale wyprofilowane oparcia i trzymania boczne, dzięki temu są również bardzo wygodne.


WYSOKA JAKOŚĆ WYKONANIA

Fotele Play-Max Office Line wykonane są na bazie wysokiej jakości konstrukcji rurkowej, która zapewnia bezpieczeństwo i trwałość użytkowania siedziska. Rurkowy stelaż obłożony jest warstwą wygodnych, nie ulegających deformacji gąbek oraz wytrzymałym i łatwym w utrzymaniu czystości materiałem obiciowym, imitującym carbon. Mocne szwy zapewniają nie tylko doskonałą jakość wykonania, ale są także oryginalnym i niezwykle estetycznym wykończeniem.

 

Play-Max Office Line - rajdowy kubełkowy fotel biurowy

 

Play-Max Office Line - rajdowy kubełkowy fotel biurowy

 

Play-Max Office Line - rajdowy kubełkowy fotel biurowy

 

KOMFORT PRACY - PEŁNA REGULACJA FOTELA

Pełna regulacja kąta siedziska umożliwia dopasowanie fotela do indywidualnych potrzeb użytkownika - od siedzenia z wyprostowanymi plecami po leżenie na plecach. Koordynator ustawienia oparcia o skali regulacji do 180 stopni pozwala na zatrzymanie kąta oparcia niemalże w dowolnie wybranym momencie.

Regulacja wysokości fotela umożliwia dopasowanie jego wysokości do wzrostu użytkownika, a także do wysokości biurka lub blatu do pracy. Fotel jest niezwykle elastyczny, można go podnosić i opuszczać na wybraną wysokość.

Regulacja elastyczności siedziska umożliwia regulację dostosowania siły fizycznej potrzebnej do regulacji fotela. Dzięki temu użytkownicy o mniejszej sile fizycznej (na przykład dzieci) będą świetnie radzić sobie z dopasowaniem fotela do swoich potrzeb.

 

Play-Max Office Line - rajdowy kubełkowy fotel biurowy

 

 

Play-Max Office Line - rajdowy kubełkowy fotel biurowy